O Nas

Dom zawsze odzwierciedla swoich właścicieli - ich tryb życia i gust. Spędzamy w nim codzienność, dzieją się w nim ważne wydarzenia. Każdy z nas pragnie, by był miejscem, do którego z radością się wraca.

Istotną częścią każdego domu są meble. Pozwalają zorganizować przestrzeń, ale też uczynić wnętrze piękniejszym. Idealne sprzęty łączą styl i funkcjonalność. Dobrze zorganizowana i ładna przestrzeń podnosi jakość życia.

Nasze studio specjalizuje się w wykonywaniu kuchni na zamówienie. Korzystamy z materiałów wysokiej jakości. Ściśle współpracujemy i słuchamy klienta dla uzyskania efektu, na którym mu zależy. Chcemy, żeby nasze meble służyły i zachowały piękny wygląd przez lata.

Oprócz wykonywania kuchni na wymiar oferujemy także inne usługi, takie jak tworzenie łazienek, szaf na wymiar, sprzedaż materaców i blatów kamiennych. Z nami uczynisz swój dom piękniejszym na lata. Chętnie także doradzimy. Obsługą klienta zajmujemy się kompleksowo - od projektu po montaż. Wiemy, jak ważne są dobrze wykonane meble, dlatego wkładamy w to całe serce.

Kontakt

Logotyp Art Stuido 2

Art Studio 2 Meble na wymiar

ul. Jagiellońska 95
85-001 Bydgoszcz
Godziny otwarcia
pon. - pt. 10:00 - 18:00
sobota 9:00 - 13:00
Zobacz mapę
tel. +48 601 920 400
e-mail. kontakt@artstudio2.pl